Hakkımızda

Sağlampınar sürücü kursu olarak uzman ekip kadromuzla 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.

Bu sebeple Sağlampınar Sürücü Kursu Eğitim Kurumu kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahiptir.

Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Sağlampınar  Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

Eğitim kurumumuzda modern donanımlı, klimalı,  24 kişilik  ve derslerle ilgili materyallerle desteklenen sınıflar mevcut olup, alanında uzman  tecrübeli öğretmenlerle eğitim verilmektedir.

Kurumumuzda teorik dersler geçme oranı %99 dur.

Comments are closed.